Jeigu Jūs norite, kad Jūsų šuo taptų išskirtiniu šou šunimi ir kad jis mėgtų parodas ne mažiau nei Jūs patys – mūsų užsiėmimai kaip tik Jums. Į užsiėmimus priimami šuniukai nuo 4 mėnesių , kurie yra pilnai vakcinuoti ir yra bent truputį pripratinti prie pasivaikščiojimų lauke.

Užsiėmimai – grupėse arba individualūs.

Pagal Jūsų pageidavimą taip pat galime paruošti  Jūsų šunį parodoms, jį nuvežti ir išstatyti parodoje.

Šunų parodos buvo pradėtos rengti 19 amžiaus vidury ir iš pradžių turėjo išimtinai praktinę vertę – jos buvo skirtos apžiūrėti ir atrinkti geriausius šunis veisimui. Buvo tikrinamos ir darbinės savybės ir apžiūrima ir aprašoma šuns išvaizda.

Vedlys (hendleris) išvesdavo šunį į ringą (apžiūrai specialiai paskirtą ir aptvertą vietą) ir pristatydavo jį teisėjui. Šuo buvo demonstruojamas statikoje (stovėsenoje) ir judesyje( vedlys su šunimi judėdavo ratu). Vedlio užduotis buvo atskleisti ekspertui visus šuns privalumus.

Šiandien parodos iš dalies atlieka tą pačią atrankos funkciją, ir vedlio (hendlerio) darbas ir tikslai liko tie patys – pademonstruoti ekspertui ir žiūrovams geriausias šuns, kaip veislės atstovo, savybes stovėsenoje ir judesyje  Tačiau jos skirtos ne tik

profesionalams, jos pavirto dideliu spalvingu šou, kuris pritraukia daugybę žiūrovų, tapo bemaž sportu, nes žmonėms patinka varžytis tarpusavy, susitikti su bendraminčiais ir smagiai kartu leisti laiką su savo augintiniais. Ir vis daugiau ir daugiau šeimininkų nori patys išmokti rodyti savo šunis.

  Hendlingo užsiėmimuose Jūs išmoksite valdyti šunį nenaudojant visiškai jokios mechanikos, tik signalų ir pozityvios motyvacijos pagalba. Taip pat susipažinsite su skirtingais hendlingo būdais (ekonomiškas hendlingas, dvigubas hendlingas, klikerio technika) kuriuos galima naudoti skirtingiems šunims ir skirtingose situacijose, taip pat įsisavinsite laisvos stovėsenos mokymo pagrindus. Daug laiko skirsim ir “timing’ui” (gebėjimui jausti ir matyti situaciją ringe ir laiku ir maksimaliai efektyviai parodyti šuns privalumus teisėjui).

Pati hendlingo meno mokausi nuo 1995 metų ir nepraleidžiu nei vienos galimybės pasitobulinti, dalyvauju įvairiuose drsūros, hendlingo, bei anatomijos pažinimo seminaruose. Nuo 2008 metų ruošiu šunis parodoms pagal Gerard O’Shea metodiką, kuris yra žinomas profesionalus hendleris, tarptautinės kategorijos teisėjas, veisėjas, o jo hendlingo ir anatomijos pažinimo seminarai yra žinomi ir rengiami visam pasaulyje – ne tik Europoje, bet ir JAV, Kanadoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje..