Diplomuota pedagogė, turinti nemažą darbo su vaikais patirtį ir paruošusi ne vieną Jaunųjų Vedlių konkursų laimėtoją, taip pat ir patyrusi šunų dresuotoja Diana  kviečia visus norinčius vaikučius ir paauglius nuo 6 iki 18 metų mokytis hendlingo meno.

Jaunieji vedliai (hendleriai) tai vaikai nuo 7 iki 18 metų, kurie mokosi šuns demonstracijos meno, o pramokę – rodo šunis parodose ir dalyvauja Jaunųjų vedlių konkursuose. Kadangi turiu aukštąjį pedagoginį išsilavinimą ir visą savo gyvenimą rimtai domėjausi kinologija – šunų auginimu, veisimu, dresavimu, parodomis ir .t.t., pamačiau puikią galimybę suderinti kinologiją ir pedagogiką ir taip gimė mintis įkurti Jaunųjų vedlių mokyklėlę, kuri veikia nuo 2001 metų. Vaikai mūsų mokyklėlėje pirmiausia išmoksta mylėti ir rūpintis savo augintiniais, taip pat gauna teorinių žinių apie šuns anatomiją, įvairių veislių istoriją, paskirtį ir rodymo parodose ypatumus. Svarbiausia tai, kad vaikai išmoksta pasitikėti savimi, nugalėti scenos baimę, kontroliuoti emocijas , kūrybiškai save išreikšti, demonstruojant puikų savitarpio supratimą su šunimi.

Bendravimas su gyvūnais labai praturtina žmones, tai ir aktyvus gyvenimo būdas ir daugybė teigiamų emocijų. Manau, kad mūsų mokyklėlėje įgyta patirtis tikrai pravers vaikams ateityje net tuo atveju, jei jie nesusies savo gyvenimo su kinologija.

Straipsniai:
Užmegsti ryši su šunimi
Lietuvos jaunųjų vedlių nugalėtoja